Працівники Вінницького НДЕКЦ МВС прийняли участь в обговоренні проекту Закону України «Про судово-експертну діяльність»

03.11.2020 на платформі Zoom відбулась відео-конференція, яка, враховуючи обставини сьогодення, проходила в режимі он-лайн. Організатором конференції виступила ВГО «Союз експертів України». Темою обговорення став проект Закону України «Про судово-експертну діяльність» розроблений на виконання Указу Президента України від 08.11.2019 № 837 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави». У заході взяли участь представники державних спеціалізованих установ Міністерства юстиції України, Міністерства охорони здоров’я України, експертних служб МВС України, СБ України та Державної прикордонної служби України, їх територіальних філій, які здійснюють судово-експертну діяльність, а також провідні судові експерти України.

Від Вінницького НДЕКЦ МВС в обговоренні проекту прийняла участь судовий експерт сектору автотоварознавчих досліджень відділу товарознавчих та гемологічних досліджень Вінницького НДЕКЦ МВС Олена Вишталюк. За результатами конференції було затверджено резолюцію з зауваженнями та пропозиціями для врахування в підготовці Закону.

Учасники заходу висловили одностайну думку, що обговорюваний законопроект містить новели, необхідність прийняття яких, обумовлена практикою здійснення судово-експертної діяльності в Україні, враховуючи позитивний міжнародний досвід, з метою вдосконалення нормативно-правового регулювання судово-експертної діяльності та створення умов для належної і ефективної організації експертного забезпечення правосуддя в Україні.