Науково-практичні навчання з інспекторами-криміналістами Головного управління Національної поліції у Вінницькій області

На базі Вінницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, з 11 по 12 листопада 2019 року були проведені навчання з інспекторами-криміналістами Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.

Під час проведення занять інспекторам-криміналістам було роз’яснено загальні вимоги та методичні рекомендації щодо виявлення, фіксації, вилучення, пакування та транспортування слідів дактилоскопічного, трасологічного, біологічного походження та іншої слідової інформації. Криміналістам було доведено вимоги нормативно-правових актів, які регулюють діяльність спеціаліста під час проведення огляду місця події та інших слідчих дій.

В тому числі проведенні теоретичні та практичні заняття щодо вилучення слідів балістичного походження, правил техніки безпеки під час вилучення вогнепальної зброї, бойових припасів та їх пакування, вимоги до виявлення, вилучення та пакування слідів одорологічного походження.

Після занять для інспекторів-криміналістів була проведена ознайомча екскурсія в одорологічній лабораторії Вінницького НДЕКЦ МВС.