Круглий стіл на тему: «Можливості проведення судової почеркознавчої та лінгвістичної експертиз в рамках сьогодення»

30.10.2019 за ініціативою керівництва Вінницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України був проведений круглий стіл на тему: «Можливості проведення судової почеркознавчої та лінгвістичної експертиз в рамках сьогодення».

В роботі круглого столу приймали безпосередню участь керівництво Вінницького НДЕКЦ МВС та судові експерти центру за напрямком діяльності, судові експерти Вінницького відділення Київського НДІСЕ, викладач Вінницького торгівельно-економічного інститут Київського національного торгівельно-економічного університету, а також слідчі та керівництво слідчого управління ГУНП у Вінницькій області.

Судовими експертами центру висвітлювались основні завдання судової почеркознавчої експертизи, активно обговорювались проблеми призначення та проведення такої експертизи. Також в рамках засідання круглого столу були узагальнені типові недоліки при оформлені ініціаторами документів про призначення обговореного виду судової експертизи. Особливо жваво стояла дискусія щодо надання достатньої кількості та якості порівняльного матеріалу, встановлення їх достовірності. Аналіз експертної практики судових експертів обох установ щодо дослідження окремих категорій об’єктів, дозволив обговорити проблемні аспекти та спільно знайти шляхи їх подолання.

Наприкінці зустрічі учасники отримали узагальнену інформацію в інформаційних листах «Особливості призначення судової почеркознавчої експертизи та характерні недоліки».