Семінар-нарада фахівців з комп’ютерно-технічних досліджень Експертної служби МВС на базі Чернігівського НДЕКЦ МВС

З 11 по 13 вересня 2019 року на базі Чернігівського НДЕКЦ МВС було проведено семінар-нараду фахівців Експертної служби МВС на тему «Актуальні питання комп’ютерно-технічної експертизи», в якій взяв участь головний судовий експерт сектору комп’ютерно-технічних досліджень відділу комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень Вінницького НДЕКЦ МВС Шеффер Віталій Павлович.

Семінар проводився з метою визначення проблемних питань і шляхів їх вирішення під час виконання комп’ютерно-технічних експертиз, обміну позитивним досвідом по проведенню комп’ютерно-технічних експертиз, ознайомлення з новими методами та програмними продуктами, сучасним станом нормативно-правового регулювання в галузі комп’ютерно-технічної експертизи.

Крім фахівців Експертної служби МВС на семінар були запрошені представники науково-дослідних інститутів судових експертиз Міністерства юстиції України, Служби безпеки України, фахівці Національного антикорупційного бюро України та недержавних експертних установ.

Учасники семінару обговорили актуальні на сьогоднішній день теми щодо дослідження мобільних пристроїв, шкідливого програмного забезпечення, використання новітніх програмних та апаратних засобів при проведенні комп’ютерно-технічних експертиз.

Загалом учасники семінару отримали досвід, який є цінним та актуальним в час стрімкого розвитку комп’ютерних технологій.