Запобігання корупції

 

У вас є можливість повідомити про факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Вінницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною:

– засобами електронного зв’язку шляхом направлення повідомлення на спеціальну електронну адресу за допомогою електронної форми «Повідомити про корупцію»;

– на електронну адресу уповноваженого з антикорупційної діяльності Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України: vinnica@dndekc.mvs.gov.ua

– усно телефоном: (0432) 56 03 01;

– особисто на прийомі уповноваженому з антикорупційної діяльності Вінницького НДЕКЦ МВС щовівторка з 9:00 до 12:00;

– шляхом направлення листа на адресу: вул. Василя Порика, 8, м. Вінниця, 21021.

– шляхом залишення повідомлення у скриньці, розміщеної у вестибюлі адміністративної будівлі Вінницького НДЕКЦ МВС за адресою:
вул. Порика, 8, м. Вінниця.

 

Інформація може бути надана також анонімно або за умови нерозголошення ваших особистих даних.

Звертаємо увагу, що повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» може бути здійснено без зазначення авторства (анонімно) та іншої інформації, яка ідентифікує заявника. Поля позначені символом «*» заповнюються обов’язково. Повідомлення буде розглянуто, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. У разі недотримання вказаних вимог повідомлення не розглядається. Також, не розглядаються повідомлення в яких містяться нецензурні або образливі вирази, погрози життю, здоров’ю і майну посадових осіб, а також членів їх сімей. Текст таких повідомлень буде надсилатись до правоохоронних органів. Повідомлення підлягає перевірці у термін до п’ятнадцяти днів від дня його отримання уповноваженими на здійснення такої перевірки особами. Якщо у вказаний термін перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, термін розгляду повідомлення може бути продовжений до тридцяти днів від дня його отримання. Відповідь заявнику про результати розгляду повідомлення надається у разі зазначення ним поштової адреси або електронної пошти.

Антикорупційна програма Експертної служби МВС на 2019 рік

Антикорупційна програма Експертної служби МВС  на 2020 рік

Антикорупційна програма Експертної служби МВС  на 2021 рік

Антикорупційна програма Експертної служби МВС  на 2022 рік

Антикорупційна програма Експертної служби МВС  на 2023-2025 роки

На сьогодні в Експертній службі МВС розпочато роботу з ідентифікації корупційних ризиків.

Наказом ДНДЕКЦ МВС від 08.12.2022 № 27-ЕС-Н-2022 затверджено склад робочої групи з оцінювання корупційних ризиків. Розпочато оцінювання корупційних ризиків.

Звіт про стан виконання у І півріччі 2023 року Антикорупційної програми Вінницького НДЕКЦ МВС на 2023–2025 роки

Антикорупційна програма МВС України

Антикорупційна програма МВС України на 2018 рік

Антикорупційна програма МВС України на 2019 рік

Антикорупційна програма МВС України на 2020-2022 роки

Антикорупційна програма МВС України на 2023 рік