Участь експерта-психолога Вінницького НДЕКЦ МВС у міжнародній конференції у Вірменії

Головний судовий експерт Вінницького НДЕКЦ МВС України Роль Анна Валентинівна у складі делегації Експертної служби України прийняла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання та перспективи розвитку судово-психологічної експертизи та комплексної експертизи за участю психолога», яка відбулась 20 – 21 вересня 2018 року в республіці Вірменія в місті Єреван.

В роботі конференції прийняли участь 276 психологів, психофізіологів, лінгвістів та юристів-практиків, у тому числі з України, Вірменії, Білорусії, Ізраїлю, Естонії, США тощо. Було заслухано біля 20 ддоповідей та проведено два майстер-класи.

Під час конференції учасники обговорили наступні теми: теорія та практика судової експертизи у сучасних умовах, перспективні напрямки судової психологічної експертизи, межі експертної компетенції при провадженні комплексної експертизи, методи та методики психолінгвістичного аналізу текстів. Також увага учасниками була приділена обговоренню питань щодо психологічного аналізу аудіо- та відеоматеріалів, психологічному аналізу почерку в судово-експертних дослідженнях, місцю поліграфа в комплексних експертизах, судово-психологічній експертизі по справам доведення до самогубства з використанням Інтернету тощо.