Екскурсія для студентів Вінницького фінансово-економічного університету

З нагоди свята дня Юриста у Вінницькому науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України була проведена ознайомча екскурсія для студентів 4 курсу спеціальності «Право» Вінницького фінансово-економічного університету.

У відділі криміналістичних видів досліджень студентам була показана робота сектору дактилоскопічних видів досліджень та обліків. Вказані основні процеси роботи програмного комплексу АДІС «ДАКТО 2000».

В секторі технічних досліджень документів та почерку студентам було продемонстровано колекцію підроблених грошових знаків та бланків документів, а також висвітлено роботу судових експертів під час проведення почеркознавчої експертизи та технічної експертизи документів.

Судові експерти сектору дослідження зброї продемонстрували інформаційно-довідкову колекцію вогнепальної та холодної зброї, роботу автоматизованої балістичної ідентифікаційної системи «ТАИС». Студенти ознайомилися з роботою порівняльного мікроскопу «Leica» за допомогою якого проводиться дослідження куль та гільз наданих на експертизу.

У відділі дослідження матеріалів, речовин і виробів судовими експертами показана лабораторія дослідження наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів.

В лабораторії молекулярно-генетичної ідентифікації відділу біологічних досліджень була показана робота експертів-генетиків, основним завданням яких є встановлення причетності особи до скоєння злочину методом ДНК-аналізу.