На клопотання керівництва Вінницького відділення Ірпінського державного коледжу економіки та права для студентів ІІІ курсу спеціальності «Правознавство», 22 липня 2017 року була проведена ознайомчо-пізнавальна екскурсія діяльності Вінницького НДЕКЦ

Студентам була показана робота сектору дактилоскопічних видів досліджень та обліків відділу криміналістичних видів досліджень. Були ознайомлені з роботою програмного комплексу АДІС «ДАКТО 2000», ввід слідової інформації до системи АДІС «ДАКТО 2000».

В секторі технічних досліджень документів та почерку студентам було показано колекцію підроблених грошових знаків та бланків документів, а також висвітлено роботу судових експертів під час проведення почеркознавчої експертизи та технічної експертизи документів.

Судові експерти сектору дослідження зброї продемонстрували інформаційно-довідкову колекцію вогнепальної та холодної зброї, роботу автоматизованої балістичної ідентифікаційної системи «ТАИС», а також роз’яснено криміналістичні вимоги щодо належності предметів до категорії холодної зброї.

У відділі дослідження матеріалів, речовин і виробів судовими експертами показана лабораторія дослідження наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів. Було розказано про роботу лабораторії, які наркотичні засоби вилучаються на території області та методи їх дослідження.

Також студентам було паказано пересувну криміналістичну лабораторію, її комлектування криміналістичною технікою.