Ознайомча екскурсія з студентами Вінницького національного аграрного університету

12 червня 2017 року була проведена ознайомчо-пізнавальна екскурсія з студентами Вінницького національного аграрного університету в рамках закріплення здобутих знань з навчальних дисциплін: «Кримінальне право», «Криміналістика» та «Кримінологія» для студентів факультету менеджменту та права, 12 липня 2017 року була проведена ознайомчо-пізнавальна екскурсія.

Студентам була наглядно показана робота програмного комплексу АДІС «ДАКТО 2000», ввод слідової інформації до системи АДІС «ДАКТО 2000», роз’яснені загальні та особисті ознаки слідів рук. 

Фахівці сектору дослідження зброї продемонстрували інформаційно-довідкову колекцію вогнепальної та холодної зброї, роботу автоматизованої балістичної ідентифікаційної системи «ТАИС» її можливості у розкритті та розслідувані злочинів, а також роз’яснено криміналістичні вимоги щодо належності предметів до категорії холодної зброї.

В секторі технічних досліджень документів та почерку студентам було показано колекцію підроблених грошових знаків та бланків документів, а також висвітлено роботу фахівців під час проведення почеркознавчої експертизи та технічної експертизи документів.

У відділі дослідження матеріалів, речовин і виробів судовими експертами показана лабораторія дослідження наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів. Проведена роз’яснювальна бесіда щодо невживання наркотичних засобів та яку шкоду вони завдають здоров’ю людини.