Науково-практичні навчання з інспекторами-криміналістами Головного управління Національної поліції у Вінницькій області

Відповідно до вимог доручення ДНДЕКЦ МВС України від 26.12.2016 № 19/8-14210 на базі Вінницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, з 16 по 27 січня 2017 року були проведені навчання з інспекторами-криміналістами Головного управління Національної поліції у Вінницькій області. 

 

Під час проведення занять інспекторам-криміналістам було роз’яснено загальні вимоги та методичні рекомендації щодо виявлення, вилучення та фіксації слідів дактилоскопічного, трасологічного, біологічного походження та іншої слідової інформації, а також нормативно-правові акти, які регулюють діяльність спеціаліста під час огляду місця події.

В тому числі проведенні теоретичні та практичні заняття щодо вилучення слідів балістичного походження, правил техніки безпеки під час вилучення вогнепальної зброї, бойових припасів та їх пакування.

Також проведені заняття з особливостей проведення огляду місця події за фактами: дорожньо-транспортної пригоди, комп’ютерних злочинів та інших категорій злочинів.

По закінченню навчання за участю керівництва слідчого управління Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та Вінницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України в інспекторів-криміналістів були прийняті заліки.