Науково-практичний семінар «Стан та перспективи розвитку будівельно-технічної, земельно-технічної, оціночно-будівельної та оціночно-земельної експертизи»

На підставі Плану основних заходів МВС України на 2016 рік на базі Вінницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України був проведений науково-практичний семінар на тему: «Стан та перспективи розвитку будівельно-технічної, земельно-технічної, оціночно-будівельної та оціночно-земельної експертизи» за участю:

- працівників підрозділів Експертної служби МВС України з напрямів судової будівельно-технічної, земельно-технічної, оціночно-будівельної та оціночно-земельної експертизи;

- заступника директора з питань оцінки майна ТОВ «Міжнародна консалтингова компанія - оцінка» Суліменко Юрія Дмитровича;

- фізичної особи-підприємця Чащина Юрія Геннадійовича.

Мета проведення:

1. Ознайомлення з практичним досвідом роботи фахівців при проведенні судової експертизи за спеціальностями: 10.6 «Дослідження об'єктів нерухомості, будівельних матеріалів, конструкцій та відповідних документів», 10.7 «Розподіл земель та визначення порядку користування земельними ділянками», 10.10 «Визначення оціночної вартості будівельних об'єктів та споруд» та 10.14 «Оцінка земельних ділянок».

2. Обмін досвідом та обговорення практичних ситуацій, які виникають під час проведення судової будівельно-технічної, земельно-технічної, оціночно-будівельної та оціночно-земельної експертизи.

В ході проведення науково-практичного семінару, учасники ознайомилися з основними напрямками діяльності Вінницького НДЕКЦ МВС України.