«Омбудсман: рік на варті прав людини»

04.07.2023 працівники Вінницького НДЕКЦ МВС взяли участь у заході: «Омбудсман: рік на варті прав людини», який відбувся у Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат». До участі у заході також залучені громадськість, керівники місцевих органів влади, керівники правоохоронних органів, керівники установ та організацій Вінницької області.

В рамках заходу представлено Щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні у 2022 році.

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець зазначив, що збройна агресія росії проти України у лютому 2014 року, безумовно, вплинула на роботу Офісу Омбудсмана. Втім, це не завадило вперше з 2011 року представити на голосування українському парламенту «Щорічну доповідь про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні у 2022 році».

Окрему увагу присутніх зосереджено на висновках і рекомендаціях, спрямованих на поліпшення стану забезпечення прав і свобод людини і громадянина, а також на механізм звернень до Уповноваженого.

На завершення учасники заходу мали змогу задати запитання представникам Регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України у Вінницькій області, а також обмінятися думками.