Заняття з слідчими підрозділами

05.04.2023 заступник завідувача відділу криміналістичних видів досліджень Вінницького НДЕКЦ МВС Роман Неприлюк, завідувач сектору трасологічних досліджень Світлана Ольховенко, головний судовий експерт сектору дактилоскопічних досліджень Мирослава Горбенко, судовий експерт сектору дактилоскопічного обліку Микола Палянига провели заняття з підрозділами дізнання, слідства та спеціалістами-криміналістами відділів та відділень поліції м. Вінниці. Під час заняття були розглянуті питання щодо вилучення слідів трасологічного та дактилоскопічного походження під час проведення ОМП, їх пакування та направлення на дослідження до Вінницького НДЕКЦ МВС.

Окремо було розглянуто питання дактилоскопіювання живих осіб та невпізнаних трупів. Проведено практичне заняття щодо якісного відібрання відбитків пальців рук осіб. Судовими експертами також було вказано на ряд недоліків при  заповненні дактилоскопічних карт та порядку направлення їх на перевірку до Вінницького НДЕКЦ МВС.

Також учасники заходу мали можливість задавати додаткові питання, які виникали чи можуть виникати з даних напрямків, на що отримали компетентну та ґрунтовну відповідь від кваліфікованих спеціалістів.