Круглий стіл

28 вересня 2022 року на базі Вінницького НДЕКЦ МВС було проведено круглий стіл на тему «Особливості призначення та проведення судових експертиз під час воєнного стану».

        У науковому заході приймали участь судові експерти Вінницького НДЕКЦ МВС та запрошені працівники Вінницького відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, співробітники Управління служби безпеки України у Вінницькій області, керівництво слідчого управління ГУНП у Вінницькій області, співробітники вибухово-технічної служби ГУНП у Вінницькій області, а також викладачі кафедри «Право» Вінницького торгівельно-економічного інституту КНТЕУ.

На даному заході були висвітлені актуальні та проблемні питання щодо призначення та проведення судових експертиз за напрямками: молекулярно-генетичних досліджень, будівельних, земельних, дорожньо-технічних, фототехнічних та портретних досліджень, а також дослідження документів в умовах воєнного стану.

Окремо було приділено увагу особливостям дослідження вибухових пристроїв, слідів і обставин вибуху, оглядів місць пожеж.