Природоохоронна діяльність

З 9 по 13 грудня 2021 року у приміщенні Вінницького міського хабу «Місто змістів» проходило навчання для працівників Вінницької міської територіальної громади на тему «Повноваження територіальних громад у сфері охорони навколишнього природного середовища. Механізми та інструменти реалізації екологічної політики».

Для навчання були запрошені тренери, які працюють у профільних державних органах та мають багаторічний досвід діяльності у природоохоронній сфері. Судовий експерт сектору контролю якості та метрологічного забезпечення Вінницького НДЕКЦ МВС Суровцева Олена Валентинівна провела тренінг навчання на тему «Закон України «Про охорону атмосферного повітря», порядок та процедура отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря».

Старости та спеціалісти новостворених округів отримали інформацію щодо вимог природоохоронного законодавства, впровадження дієвих механізмів екологічної політики на місцях та системи екологічного планування, що, в свою чергу, стане основою для прийняття якісних рішень в питаннях охорони довкілля.

Навчання проводились Вінницькою міською радою та громадською організацією «Довкілля Поділля».