Навчання з спеціалістами-криміналістами ГУ НП у Вінницькій області.

З 14 по 18 червня 2021 року, в рамках підвищення кваліфікації, на базі Вінницького НДЕКЦ МВС були проведені навчання з спеціалістами-криміналістами ГУ НП у Вінницькій області.

Під час проведення занять спеціалістам-криміналістам було роз’яснено загальні вимоги та методичні рекомендації щодо виявлення, фіксації, вилучення, пакування та транспортування слідів дактилоскопічного, трасологічного, біологічного походження та іншої слідової інформації. Криміналістам було доведено вимоги нормативно-правових актів, які регулюють діяльність спеціаліста під час проведення огляду місця події та інших слідчих дій.

Судові експерти сектору досліджень зброї провели теоретичні та практичні заняття щодо вилучення слідів балістичного походження, правил техніки безпеки під час вилучення вогнепальної зброї, бойових припасів та їх пакування.

Також спеціалістам-криміналістам ГУ НП були проведені практичні заняття з вилучення слідової інформації трасологічного походження та правила опису їх в протоколі огляду місця події.

 В лабораторії сектору дактилоскопічних досліджень були проведені практичні заняття з вилучення слідів пальців рук за допомогою фізичних, хімічних і фізико-хімічних  методів.

 В одорологічній лабораторії спеціалістам-криміналістам було наглядно показана робота собак – детекторів під час проведення досліджень, а також приділена увага вилученню слідів одорологічного походження під час огляду місця події.