Новини

Співпраця з Вінницьким національним технічним університетом

21 грудня 2022 року керівництвом Вінницького НДЕКЦ МВС було проведено робочу зустріч з адміністрацією Вінницького національного технічного університету, на якій обговорювалися форми подальшої співпраці.

Семінар-нарада на тему: «Психологічна та лінгвістична експертиза. Перспективи і розвиток»

З 6 по 9 грудня 2022 року на базі Вінницького НДЕКЦ МВС було проведено семінар-нараду на тему: «Психологічна та лінгвістична експертиза. Перспективи і розвиток». Участь в обговоренні приймали судові експерти Експертної служби Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Міністерства Юстиції України. Також, до участі було запрошено заступника начальника ГУНП у Вінницькій області – начальника слідчого управління Олександра Солдатова.

ТРЕНІНГ-НАВЧАННЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ 4 КУРСУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПРАВО»

Продовжуючи співпрацю між Вінницьким науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України та Донецьким національним університетом імені Василя Стуса, фахівці  відділу криміналістичних видів досліджень Вінницького НДЕКЦ МВС 21.11.2022 року провели тренінг-навчання на тему «Сліди людини: виявлення, вилучення та фіксація» для здобувачів вищої освіти зі спеціальності «Право».

Судові експерти розповіли про види криміналістичної техніки, за допомогою якої вилучаються сліди під час проведення огляду місця події.

ОНЛАЙН-ЗВНЯТТЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ 4 КУРСУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПРАВО»

Для вдосконалення професійних компетенцій здобувачів вищої освіти зі спеціальності «Право», в рамках договору про співпрацю між Вінницьким НДЕКЦ МВС та Донецьким національним університетом імені Василя Стуса, 7 листопада 2022 року завідувачем відділу криміналістичних видів досліджень Вінницького НДЕКЦ МВС Романом Неприлюком спільно з доцентом кафедри конституційного, міжнародного і кримінального права Максимом Палієм провели онлайн-лекцію щодо виявлення, вилучення фіксації слідів злочину під час огляду місця події.

Круглий стіл

28 вересня 2022 року на базі Вінницького НДЕКЦ МВС було проведено круглий стіл на тему «Особливості призначення та проведення судових експертиз під час воєнного стану».

ДНК-ідентифікація

Шановні громадяни! З метою отримання інформації щодо перебігу розшуку зниклих безвісті в умовах збройного конфлікту та проведення ДНК-ідентифікації надаємо перелік контактних телефонів за якими ви можете дізнатися необхідну інформацію.
Знайдіть необхідний регіон та зателефонуйте за одним із вказаних телефонів.

27.06.2022 відстріл зброї та огляд її технічного стану проводитись не буде!

27.06.2022 у Вінницькому НДЕКЦ МВС відстріл зброї та огляд її технічного стану проводитись не буде у зв`язку з проведенням ремонтних робіт!

Страницы