Новини

Послуги щодо огляду технічного стану та контрольного відстрілу зброї

Шановні власники зброї!

Вінницький НДЕКЦ МВС надає послуги щодо огляду технічного стану та контрольного відстрілу зброї на платній основі.

Години прийому зброї на відстріл:

понеділок – п’ятниця з 09-00 до 13-00 год.

Заняття з слідчими підрозділами

05.04.2023 заступник завідувача відділу криміналістичних видів досліджень Вінницького НДЕКЦ МВС Роман Неприлюк, завідувач сектору трасологічних досліджень Світлана Ольховенко, головний судовий експерт сектору дактилоскопічних досліджень Мирослава Горбенко, судовий експерт сектору дактилоскопічного обліку Микола Палянига провели заняття з підрозділами дізнання, слідства та спеціалістами-криміналістами відділів та відділень поліції м. Вінниці.

Заняття на тему «Електронний документообіг на підприємстві»

В рамках співпраці між Вінницьким НДЕКЦ МВС та ВПС «Технічно-промисловий фаховий коледж» Вінницького національного аграрного університету, 22.03.2023 завідувач сектору почеркознавчих досліджень, технічного дослідження документів та обліку Леся Тальянчук та провідний фахівець сектору документального забезпечення Наталія Сташко провели спільно практичне заняття на тему «Електронний документообіг на підприємстві» для студентів групи 612-А за спеціальністю «Право».

Заняття на тему «Правила поводження при виявлені вибухонебезпечних предметів»

До Вінницького НДЕКЦ МВС звернулось керівництво Науково – дослідного інституту реабілітації осіб з інвалідністю Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова з проханням провести заняття із працівниками медичної установи на тему «Правила поводження при виявлені вибухонебезпечних предметів».

Акредитація Вінницького НДЕКЦ МВС

Національним агентством з акредитації України здійснено плановий нагляд за діяльністю Вінницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, акредитованого на відповідність вимогам міжнародного стандарту ДСТУ EN ISO/IEC 17025:2019 Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій (EN ISO/IEC 17025:2017, IDT; ISO/IEC 17025:2017, IDT)  у сфері «відбір зразків та молекулярно-генетичні дослідження біологічного матеріалу людини (кров, сперма, слина, волосся, кістки, тканини, клітини), що містить ядерну ДНК», та розширен

Співпраця з Вінницьким національним технічним університетом

21 грудня 2022 року керівництвом Вінницького НДЕКЦ МВС було проведено робочу зустріч з адміністрацією Вінницького національного технічного університету, на якій обговорювалися форми подальшої співпраці.

Семінар-нарада на тему: «Психологічна та лінгвістична експертиза. Перспективи і розвиток»

З 6 по 9 грудня 2022 року на базі Вінницького НДЕКЦ МВС було проведено семінар-нараду на тему: «Психологічна та лінгвістична експертиза. Перспективи і розвиток». Участь в обговоренні приймали судові експерти Експертної служби Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Міністерства Юстиції України. Також, до участі було запрошено заступника начальника ГУНП у Вінницькій області – начальника слідчого управління Олександра Солдатова.

ТРЕНІНГ-НАВЧАННЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ 4 КУРСУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПРАВО»

Продовжуючи співпрацю між Вінницьким науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України та Донецьким національним університетом імені Василя Стуса, фахівці  відділу криміналістичних видів досліджень Вінницького НДЕКЦ МВС 21.11.2022 року провели тренінг-навчання на тему «Сліди людини: виявлення, вилучення та фіксація» для здобувачів вищої освіти зі спеціальності «Право».

Судові експерти розповіли про види криміналістичної техніки, за допомогою якої вилучаються сліди під час проведення огляду місця події.

Страницы