Новини

Круглий стіл

28 вересня 2022 року на базі Вінницького НДЕКЦ МВС було проведено круглий стіл на тему «Особливості призначення та проведення судових експертиз під час воєнного стану».

ДНК-ідентифікація

Шановні громадяни! З метою отримання інформації щодо перебігу розшуку зниклих безвісті в умовах збройного конфлікту та проведення ДНК-ідентифікації надаємо перелік контактних телефонів за якими ви можете дізнатися необхідну інформацію.
Знайдіть необхідний регіон та зателефонуйте за одним із вказаних телефонів.

27.06.2022 відстріл зброї та огляд її технічного стану проводитись не буде!

27.06.2022 у Вінницькому НДЕКЦ МВС відстріл зброї та огляд її технічного стану проводитись не буде у зв`язку з проведенням ремонтних робіт!

Спортивні досягнення: Марія Черкас знову тріумфує!

12 лютого 2022 року, в м. Києві, в легкоатлетичному манежі КМШВСМ, проводився Кубок України з легкої атлетики у приміщенні, в якому взяли участь 316 атлетів з 22 областей України.

Різдвяні старти

08-09 січня 2022 року в м. Київ, манеж КМШВСМ, відбулись XXVII всеукраїнські змагання з легкої атлетики в приміщенні "Різдвяні старти". У змаганнях взяли участь 325 спортсменів з 19 областей України та м. Київ.

Головний судовий експерт сектору обліку генетичних ознак людини Вінницького НДЕКЦ МВС Черкас Марія, КМС, яка представляє Вінницьку школу вищої спортивної майстерності, вкотре здобула перемогу на дистанції 200 метрів.

Атестат про акредитацію

Національним агентством з акредитації України прийнято рішення про акредитацію Вінницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України на відповідність вимогам міжнародного стандарту ДСТУ EN ISO/IEC 17025:2019 Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій (EN ISO/IEC 17025:2017, IDT; ISO/IEC 17025:2017, IDT)  у сфері «відбір зразків та молекулярно-генетичні дослідження біологічного матеріалу людини (кров, сперма, слина, волосся, кістки, тканини, клітини), що містить ядерну ДНК».

Співпраця з Вінницьким ДПУ ім. М. Коцюбинського

13.12.2021 між Вінницьким НДЕКЦ МВС та Вінницьким державним педагогічним університетом ім. Михайла Коцюбинського було укладено договір про науково-методичне та науково-практичне співробітництво.

Співпраця з судово-психіатричним відділенням № 9

Нарешті, довгоочікувана подія, 16.12.2021 між Вінницьким НДЕКЦ МВС та відділенням судово-психіатричної експертизи № 9 Комунального некомерційного підприємства «Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. акад. О. І. Ющенка Вінницької обласної Ради» укладено договір-меморандум про співробітництво

Страницы