Новини

Жіноча краса, чистий розум, сталеві м’язи.

9 вересня в м. Києві, на НСК "Олімпійський" відбувся Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. У змаганнях взяли участь 376 атлетів. Приймала участь у змаганнях  судовий експерт відділу біологічних досліджень та обліку Вінницького НДЕКЦ МВС, кандидат у майстри спорту України, Марія Черкас. У складі двох естафетних команд 4*100 метрів та 4*400 метрів здобула перемогу. Також за підсумками командного заліку, Вінницька область посіла перше місце.

Подяка колективу Вінницького НДЕКЦ МВС

Директор та колектив відділу біологічних досліджень та обліку Вінницького НДЕКЦ МВС відзначені подякою начальником ГУНП в Кіровоградській області Романом Козьяковим за професійну майстерність, належну взаємодію та вагомий особистий внесок під час розкриття особливо тяжких злочинів, скоєних на території Кіровоградської області.

Участь експерта у семінарі «Автоматизована дактилоскопічна інформаційна система «ДАКТО»

07.07.2021 року завідувач сектору дактилоскопічного обліку відділу криміналістичних видів досліджень Вінницького НДЕКЦ МВС Слободяник Олександр Іванович прийняв участь у семінарі «Автоматизована дактилоскопічна інформаційна система «ДАКТО».

Навчання з спеціалістами-криміналістами ГУ НП у Вінницькій області.

З 14 по 18 червня 2021 року, в рамках підвищення кваліфікації, на базі Вінницького НДЕКЦ МВС були проведені навчання з спеціалістами-криміналістами ГУ НП у Вінницькій області.

Нагородження працівників НДЕКЦ з нагоди відзначення 21-ї річниці Дня створення Експертної служби МВС

З нагоди відзначення 21-ї річниці Дня створення Експертної служби МВС, 18 червня 2021 року у приміщенні Вінницького НДЕКЦ МВС, за сумлінне виконання службових обов’язків, досягнення високих результатів в роботі, високий професіоналізм, майстерність, ініціативу і наполегливість було проведено нагородження працівників НДЕКЦ правами Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради, Вінницької міської ради, Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та Казенного науково-виробничого об'єднання «Форт» МВС України.

Міжнародна науково-практична конференція-полілог «Актуальні питання судової експертизи і криміналістики»

З 15 по 16 квітня 2021 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція-полілог «Актуальні питання судової експертизи і криміналістики» в онлайн-режимі на платформі Zoom, в форматі відеоконференції, яка була організована Національним науковим центром «Інститут судових експертиз
ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса», Радою молодих учених Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса».

Співпраця з Подільською філією УДЦР

10.03.2021 між Вінницьким науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України та Подільською філією Українського державного центру радіочастот укладено договір про співпрацю. Метою співпраці є посилення наукового та науково-технічного потенціалу сторін , сприяння науковому співробітництву та практичній реалізації наукових розробок у сферах, які становлять взаємний інтерес.

 

Керівництво Вінницького НДЕКЦ МВС висловлює щиру подяку всім працівникам.

Результатом кропіткої праці колективу Вінницького НДЕКЦ МВС стало ПЕРШЕ місце в рейтингу діяльності територіальних підрозділів Експертної служби МВС за підсумками 2020 року. Керівництво Вінницького НДЕКЦ МВС висловлює щиру подяку всім працівникам за наполегливість, цілеспрямованість, об’єктивність, неупередженість, старанну та продуктивну працю. Так тримати!

Зустріч фахівця Вінницького НДЕКЦ МВС із студентами Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ

18 лютого 2021 року було проведено зустріч із студентами юридичного факультету Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ. Зустріч із назвою «Використання відбитків пальців рук для встановлення особи злочинця» провела головний судовий експерт сектору дактилоскопічних досліджень відділу криміналістичних досліджень Вінницького НДЕКЦ МВС – Мирослава Горбенко.

Страницы