Новини

Експерти Вінницького НДЕКЦ посприяли затриманню підозрюваного у вбивстві 71-річної жінки

Завдяки плідній співпраці працівників ГУНП у Вінницькій області та працівників Вінницького НДЕКЦ МВС було встановлено особу, що скоїла тяжкий злочин у Тиврівському районі Вінницької області. А саме, проведено якісний огляд місця події з подальшим молекулярно-генетичним дослідженням об’єктів що були вилучені. Докладніше про це за посиланням.

Особливості одорологічних досліджень

У Вінницькому НДЕКЦ МВС проводяться унікальні дослідження із використанням собак-детекторів. Особливістю одорологічних досліджень є ідентифікація запахової інформації вилученої із знаряддя злочину. Прилегла територія лабораторії оснащена сучасними вольєрами із зоною для прогулянок , що забезпечує комфортне перебування «чотирилапих» експертів у різні пори року. Експерти піклуються про стан здоров’я собак-ідентифікаторів (підтримання імунітету, щеплення, поточні малоінвазійні маніпуляції).

Навчальний курс «Психологічний аналіз інформації, що повідомляється на основі вербальних і невербальних критеріїв»

06 листопада 2020 року на базі Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України голова ГО Колегії поліграфологів України Віталій Шаповалов в режимі онлайн провів навчальний курс на тему «Психологічний аналіз інформації, що повідомляється на основі вербальних і невербальних критеріїв».

Працівники Вінницького НДЕКЦ МВС прийняли участь в обговоренні проекту Закону України «Про судово-експертну діяльність»

03.11.2020 на платформі Zoom відбулась відео-конференція, яка, враховуючи обставини сьогодення, проходила в режимі он-лайн. Організатором конференції виступила ВГО «Союз експертів України». Темою обговорення став проект Закону України «Про судово-експертну діяльність» розроблений на виконання Указу Президента України від 08.11.2019 № 837 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави».

Навчально-методичний семінар «Проблемні питання, які виникають під час досудового розслідування у кримінальних провадженнях про кримінальні правопорушення, вчинені неповнолітніми, стосовно дітей та в сфері охорони дитинства»

Завідувач сектору досліджень у сфері інформаційних технологій Вінницького НДЕКЦ МВС Анна РОЛЬ прийняла участь у навчально-методичному семінарі «Проблемні питання, які виникають під час досудового розслідування у кримінальних провадженнях про кримінальні правопорушення, вчинені неповнолітніми, стосовно дітей та в сфері охорони дитинства».

Гід з державних послуг

Міністерство цифрової трансформації України запустило портал з інформацією про всі державні послуги

Гід з державних послуг — це інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Вінницькі поліцейські затримали членів озброєної банди, які підривали банкомати на території України

Завдяки кропіткій праці, професіоналізму, високому рівню компетенції судових експертів Вінницького НДЕКЦ МВС (за напрямками молекулярно-генетичних, дактилоскопічних та балістичних досліджень) було викрито та затримано організовану злочинну групу, яка діяла на теренах Вінницької області. Група спеціалізувалась на підривах та розстрілі банкоматів.

«Криміналістичне дослідження документів, призначених для посвідчення особи при перетині нею державного кордону України»

Завідувач сектору почеркознавчих досліджень, технічного дослідження документів та обліку відділу криміналістичних видів досліджень Вінницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Тальянчук Леся Сергіївна стала автором навчального посібника «Криміналістичне дослідження документів, призначених для посвідчення особи при перетині нею державного кордону України».

Пишаємося талановитою, кмітливою та спортивною колегою! Так тримати!

Незважаючи на тяжкий рік для спортивного світу, в зв'язку з карантином та скасуванням більшості змагань національного та міжнародного рівнів, все ж на Вінниччині пройшли перші змагання літнього сезону з легкої атлетики.

24-25 липня 2020 року у місті Вінниця відбувся чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики серед дорослих та юніорів на стадіоні МДЮСШ-1. У змаганнях взяли участь 150 спортсменів з 10 районів та міст області, спортсмени з Хмельницької, Чернівецької, Рівненської, Житомирської, Харківської та Одеської областей.

Фахівці сектору почеркознавчих досліджень, технічного дослідження документів та обліку Вінницького НДЕКЦ МВС взяли участь у вебінарі

23.07.2020 року фахівці сектору почеркознавчих досліджень, технічного дослідження документів та обліку Вінницького НДЕКЦ  МВС взяли участь у вебінарі на тему: «Можливості почеркознавчої  та технічної експертизи документів. Судова експертиза  в Україні: законодавчі новели та моніторинг їх ефективності».

Страницы