Міжнародне співробітництво

Міжнародна науково-практична конференція-полілог «Актуальні питання судової експертизи і криміналістики»

З 15 по 16 квітня 2021 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція-полілог «Актуальні питання судової експертизи і криміналістики» в онлайн-режимі на платформі Zoom, в форматі відеоконференції, яка була організована Національним науковим центром «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса», Радою молодих учених Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса».

Докладніше про це

Міжнародна конференція в Республіці Індія

З 30 січня по 1 лютого відбулася 41-ша щорічна міжнародна конференція Індійської академії судової медицини у медичному коледжі Apollo (м. Хайдарабад, Республіка Індія).

У даній конференції прийняв участь заступник директора Вінницького НДЕКЦ МВС Юрій Куслій з темою «Комплексне цитологічне та молекулярно-генетичне дослідження, як доказовий інструмент при розслідуванні злочинів проти жінок». Під час дискусійного виступу були презентовані принципи та правові норми експертної діяльності в Україні. Окреслені напрямки майбутньої співпраці між Експертною службою МВС та експертними установами Демократичної Соціалістичної Республіки Шрі-Ланка та Республіки Індії.

Докладніше про це

Візит делегації Університету Чукурова (Туреччина) до Вінницького НДЕКЦ МВС

03.10.2019 до Вінницького НДЕКЦ МВС, у рамках робочого візиту завітав професор кафедри судової медицини Університету Чукурова (м. Адана, Туреччина) – Мете Коркут Гульмен.

Під час екскурсії його було ознайомлено із діяльністю та можливостями Експертної служби МВС. Зокрема, професору було продемонстровано організацію роботи одорологічної лабораторії, лабораторії молекулярно-генетичних досліджень, лабораторії досліджень матеріалів речовин і виробів та профільних лабораторій відділу криміналістичних видів досліджень. Під час усної розмови з професором Мете, були окреслені напрямки майбутньої співпраці між Експертною службою МВС та Університетом Чукурова (м. Адана, Туреччина), у рамках асоціації з Європейською мережею криміналістичних наукових установ (ENFSI).

Докладніше про це

Міжнародна судово-медична конференція

1 жовтня 2019 року заступник директора Вінницького НДЕКЦ МВС Куслій Ю.Ю., на базі Вінницького обласного бюро судово-медичної експертизи, прийняв участь у міжнародній конференції проведеної професором кафедри судової медицини університету Чукурова (Туреччина) Мете Коркут Гульменом, на тему: «Clinical, pathological and medico-legal approach to sudden cardiac death; violence against women; medico-legal evaluation of expertise system».

Під час симуляційного тренінгу розглядалися важливі питання виникнення та діагностики раптової серцевої смерті; насильства по відношенню до жінок та оцінка проведення судової експертизи. Основним напрямом конференції було висвітлення та демонстрація підходів до вирішення вищезазначених питань турецькими колегами. Під час кулуарної розмови з професором Мете, були окреслені напрямки майбутньої співпраці між Експертною службою МВС України та університетом Чукурова м. Адана (Туреччина).

Докладніше про це

Участь експерта-психолога Вінницького НДЕКЦ МВС у міжнародній конференції у Вірменії

Головний судовий експерт Вінницького НДЕКЦ МВС України Роль Анна Валентинівна у складі делегації Експертної служби України прийняла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання та перспективи розвитку судово-психологічної експертизи та комплексної експертизи за участю психолога», яка відбулась 20 – 21 вересня 2018 року в республіці Вірменія в місті Єреван.

Докладніше про це